firmy IT

Nigdzie nie znajdziemy dwóch takich samych firm. Przedsiębiorstwa mogą być jedynie do siebie podobne. Jednak posiadają inne lokalizacje, różnych klientów oraz odmienną kulturę organizacyjną i sposoby zarządzania kadrą. Poza tym każdy podmiot gospodarczy zatrudnia ludzi w zróżnicowanym wieku, doświadczeniu i wykształceniu. Trudno zatem wymyślić program komputerowy, który byłby idealny dla wszystkich podmiotów z tej samej branży. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się tuning popularnych aplikacji biznesowych.

W jakich branżach i obszarach biznesowych działa firma Ekspert.biz?

Firma Ekspert.biz to zespół specjalistów, którzy z powodzeniem działają na rynku już od dwudziestu pięciu lat. Jako jedni z pierwszych zaczęli dostrzegać problem braku dopasowania programów komputerowych do indywidualnych potrzeb danej organizacji. Dlatego dostarczają biznesowe systemy IT wraz z autorskimi rozwiązaniami branżowymi, które są dedykowane dla konkretnego klienta lub grupy klientów. Informatycy badają potrzeby podmiotu, a następnie wybierają dostępne na rynku programy i wdrażają je wraz z własnymi aplikacjami. Takie podejście generuje oszczędności, zwiększa efektywność oraz maksymalizuje zysk.

W jakich obszarach biznesowych można liczyć na pomoc Ekspert.biz? Do głównych sfer działania firmy zalicza się: produkcję, handel, logistykę, a także kadry i płace. Pracownicy tej firmy informatycznej posiadają ogromne doświadczenie w takich branżach jak: e-commerce, spożywcza, okienno-drzwiowa, rybna. Na firmowej stronie internetowej przedstawiono interesujące case study, referencje oraz listę dotychczasowych kontrahentów. Warto również zapoznać się z ciekawymi artykułami prezentowanymi na blogu.

Na jakich systemach pracuje załoga Ekspert.biz?

W katalogu produktów firmy znajduje się oprogramowanie, które spełnia różne potrzeby podmiotów gospodarczych. W opcji są programy nastawione, między innymi na: planowanie, realizację, kontrolę i analizę procesu produkcyjnego, dokładne kalkulowanie kosztów produkcji, obsługę procesu kontroli jakości, zarządzanie magazynem i planowanie stanów magazynowych w kolejnych miesiącach, skuteczne zarządzanie zapasami, zwiększenie wydajności w procesie kompletowania zamówień, obsługa rozproszonej sprzedaży w ramach wielu oddziałów terenowych, efektywne zarządzanie kadrami i wyliczanie płac.

Wśród oferowanych systemów informatycznych znajdują się: Streamsoft Prestiż, Streamsoft Pro, Streamsoft Verto, enova365, WMS by Ekspert, EMP by Ekspert, PCBiznes. Pracownicy firmy opracowali ponadto tzw. Expert Way, czyli zasady, narzędzia i dobre praktyki wdrażania systemu ERP.

Dlaczego warto współpracować z firmą Ekspert.biz?

Jak już wspomniano, firma Ekspert.biz posiada wieloletnie doświadczenie i sprawdzone reguły postępowania podczas uruchamiania w podmiocie gospodarczym systemu ERP. Dzięki temu załoga nie boi się wyzwań. Swoim kontrahentom proponuje wsparcie na każdym etapie. Specjaliści dostępni są za pośrednictwem telefonu oraz poprzez zdalny dostęp do komputerów klienta.

Warto również podkreślić, że Ekspert.biz jest firmą informatyczną o zasięgu ogólnopolskim. Jej oddziały znajdują się w Szczecinie, Gdyni, Łodzi i Wrocławiu, a usługi świadczone są dla klientów w całej Polski. Firma posiada na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, na przykład: Diamenty Forbesa i Gazele Biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here