Jaki uchwyt samochodowy na telefon kupić

Który uchwyt samochodowy na telefon jest dla Ciebie odpowiedni? Dowiedzmy się tego, razem. W tym przewodniku podzielimy się kilkoma najważniejszymi rzeczami, które należy wiedzieć przy wyborze idealnego samochodowego uchwytu na telefon. Obejmuje to różne rodzaje lub czynniki formalne w ofercie, niektóre inteligentne funkcje, aby zwrócić uwagę na i wybór trzech z naszych absolutnych faworytów. Przejdźmy od razu do tego!

Rodzaje uchwytów samochodowych do telefonu

Więc jaki rodzaj uchwytu samochodowego jest odpowiedni dla Ciebie? Prawdopodobnie pierwszą rzeczą, aby zawęzić to jest wybrać, gdzie chcesz umieścić swój telefon. Uchwyty samochodowe na przednią szybę i deskę rozdzielczą są tradycyjnie najczęstszymi opcjami, ale uchwyty na otwory wentylacyjne i uchwyty na slot CD zyskują na popularności. Uchwyty samochodowe na zagłówkach są idealnym wyborem dla rozrywkowych pasażerów z tylnych siedzeń. Jeśli wiesz, który z nich chcesz, wybierz go z opcji poniżej!

Funkcje uchwytów samochodowych na telefon

Istnieje również szereg funkcji, które powinieneś rozważyć przed zakupem. Czy masz tablet lub bardzo duży smartfon, który może wymagać specjalistycznego uchwytu? Czy chcesz system magnetyczny, który działa niezwykle szybko, ale wymaga przyklejenia podkładki magnetycznej do obudowy telefonu? Czy zarządzanie kablami jest problemem? Przyjrzyj się i przekonaj się sam!

Olixar Magnetic Vent Mount Uniwersalny uchwyt samochodowy do smartfonów. Magnetyczne uchwyty samochodowe pozwalają na przyczepienie i odczepienie telefonu niezwykle szybko, oszczędzając czas i kłopot. Ogólnie rzecz biorąc, działają one poprzez przyklejenie małej (i usuwalnej) podkładki magnetycznej do tylnej części telefonu lub etui.

Uchwyty samochodowe na tablety to uchwyty przeznaczone raczej dla tabletów niż smartfonów. Jak zapewnia https://techpolska.pl/, podczas gdy uchwyty samochodowe z zagłówkiem są najczęstszym miejscem, w którym można znaleźć kompatybilność z tabletami, można również znaleźć inne czynniki formalne z tą możliwością.

Uchwyty samochodowe na kable zapewniają miejsce na kable, gdy smartfon nie jest w uchwycie samochodowym, co ułatwia ładowanie telefonu lub podłączenie go do samochodowego zestawu stereo, gdy telefon jest już na swoim miejscu.

Nasze ulubione uchwyty samochodowe

Łatwo poczuć się trochę przytłoczonym, mając przed sobą wszystkie opcje. Aby pomóc, zawęziliśmy naszą ofertę dziesiątek uchwytów samochodowych do zaledwie trzech rekomendowanych. Przyjrzyj się i wybierz swój ulubiony!

Oficjalny uchwyt Samsung Universal Vehicle Dock Windscreen Mount

Oprócz produkcji najlepiej sprzedających się smartfonów, Samsung jest również znany z jakości swoich akcesoriów. Ich oficjalna uniwersalna stacja dokująca do samochodu świetnie pasuje do wielu smartfonów, nie tylko Samsunga, dzięki stylowemu wzornictwu, stabilnemu jak skała uchwytowi i możliwości wyboru montażu zarówno na przedniej szybie, jak i na desce rozdzielczej. Stacja dokująca mieści telefony o szerokości do 83 mm i jest wyposażona w przegub kulowy, który umożliwia ustawienie telefonu w orientacji pionowej i poziomej oraz wszelkie inne. Jeśli nie jesteś pewien, który uchwyt samochodowy wybrać, nie pożałujesz, wybierając prawdziwy McCoy. Sprawdź również najlepsze pady do komórek na https://techpolska.pl/jaki-pad-do-telefonu-wybrac-ranking-5-najlepszych-modeli/

Olixar Tree Frog Ultra-Grip Dashboard Pad

To wyjątkowe rozwiązanie to podkładka, umieszczona na desce rozdzielczej, która wykorzystuje gęsto teksturowany silikon, aby utrzymać przedmioty w miejscu bez zacisków, magnesów czy klejów. Ta przyczepna tekstura przylega do tylnej części smartfona, utrzymując go w miejscu na desce rozdzielczej, aby zapewnić, że telefon jest zarówno czytelny, jak i odsunięty od drogi, dzięki czemu nie zasłania widoku na drogę. Tree Frog jest łatwy w montażu i łatwy w demontażu, co ułatwia znalezienie idealnej pozycji.

Olixar inVent Mini przenośny uchwyt do smartfonów

Ten sprytny uchwyt samochodowy przylega do otworów wentylacyjnych w samochodzie, umożliwiając umieszczenie telefonu w zasięgu wzroku bez blokowania widoku na drogę. Rozszerzające się szczęki uchwytu pozwalają na używanie go z szeroką gamą smartfonów o rozmiarach od 55 mm do 90 mm, w tym z telefonami iPhone i Android, nawet z założonymi futerałami – zaznacza https://techpolska.pl/. Miękki gumowany klips mocujący współpracuje z wszelkiego rodzaju otworami wentylacyjnymi o różnych rozmiarach, kształtach i pozycjach, a przy tym nie pozostawia śladów. Ten uchwyt samochodowy jest również super mały, dzięki czemu można go zabrać ze sobą w kieszeni, gdy zmieniasz samochód lub odbierasz wynajem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here