kurier

Rynek usług kurierskich rośnie w bardzo szybkim tempie. Wystarczy wybrać odpowiednią platformę logistyczną, aby móc wysyłać paczki do krajów oddalonych o tysiące kilometrów. W niniejszym poradniku dowiesz się, jak skorzystać z rozwiązań pierwszorzędnej jakości. 

Nadaj paczkę na inny kontynent

Chcesz wysłać paczkę do kraju oddalonego od Polski o tysiące kilometrów? To oczywiście możliwe, jednak bez wyboru odpowiedniego operatora może upłynąć mnóstwo czasu, zanim odbiorca ją otrzyma. Na szczęście dziś możesz skorzystać z bardzo nowoczesnych, a zarazem sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym zapomnisz o wszelkich kompromisach. Wystarczy skorzystać z platformy logistycznej Epaka.pl. Wyślij paczkę do Chin oraz wielu innych państw, gdzie tylko znajdują się Twoi bliscy. To doskonała propozycja dla wymagających, którzy chcą nadawać szybkie i bezpieczne przesyłki bez względu na odległość.

Wysyłki z punktów stacjonarnych

Jeśli w celu wysłania przesyłki do innych krajów korzystasz z operatora logistycznego Epaka.pl, możesz liczyć na wsparcie specjalistów, którzy pomogą Ci wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty, a także zaproponują Ci najlepszą ofertę usług. Wystarczy odwiedzić jeden z wielu punktów stacjonarnych. Ponadto kupisz w nich wszystko, co niezbędne, aby nadać bezpieczną paczkę. Mowa tu o solidnych opakowaniach, foliach, taśmach oraz wypełnieniach, dzięki którym wysyłane przedmioty nie zostaną uszkodzone. 

Wysyłaj paczki przez internet

Jeżeli jednak cenisz wygodę i potrzebujesz jak najszybciej wysłać paczkę, możesz skorzystać z nowoczesnej platformy internetowej i zamówić kuriera. Wystarczy wypełnić formularz, w którym zamieścisz informacje o wymiarach, wadze, rodzaju opakowania oraz zawartości przesyłki. Następnie uzyskasz szczegóły na temat oferty wszystkich renomowanych firm kurierskich i wybierzesz najkorzystniejsze rozwiązanie. Kolejnym krokiem jest wygenerowanie numeru listu przewozowego, co gwarantuje możliwość śledzenia przesyłki podczas transportu. Pamiętaj również o dokumentach celnych, które dołączysz do przesyłki. Wówczas nawet w domu możesz nadać przesyłkę do Chin, Stanów Zjednoczonych oraz wielu innych państw.

Dlaczego warto?

Platforma logistyczna Epaka.pl pozwoli Ci na błyskawiczne wysyłanie przesyłek. Dziś paczka do Chin może dotrzeć nawet w ciągu jednego dnia roboczego, choć czas realizacji zależy od miejsca nadania oraz gabarytów przesyłki. Ponadto operator współpracuje z wieloma firmami kurierskimi, dzięki czemu możesz wybrać jedno z wielu rozwiązań. Ponadto nie musisz martwić się o zobowiązania, gdyż platforma nie wymaga podpisywania umów czy wnoszenia abonamentów. Pamiętaj, że paczki transportowane są przez uznane firmy. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skorzystać z pomocy specjalistów. Wystarczy zadzwonić na infolinię. Wszystko to sprawia, że tak wiele osób postawiło na to rozwiązanie. Obok tak atrakcyjnej propozycji nie sposób przejść obojętnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here