Handel za pomocą relacji

Dość wielu z nas doskonale wie o tym, że ciuchami zaliczanymi do nowych handluje się też za pomocą tej relacji na portalu społecznościowym. Jednym słowem działa to tak, że ( http://www.ebhp.edu.pl/ ) nie musimy tworzyć jakichś postów i co równie istotne publikowane przez nas ujęcia, są raczej czymś okazyjnym, bo ciuchy nowe i markowe prezentujemy za pomocą relacji, czyli na kamerce ukazujemy jakąś bluzę, wspominamy o jej wymiarach i o cenie. Jednocześnie też zerkamy na komentarze osób zainteresowanych i co równie istotne na kamerce udzielamy im odpowiedzi. Właśnie dzięki tego typu działaniom oszczędzamy czas, bo nie musimy robić aukcji i tworzyć odrębnych opisów dla każdej ciekawszej sztuki towaru. Dla dość wielu z nas w tym aspekcie tkwi spory plus i w wielu procentach przypadków nie musimy też wynajmować tego odrębnego lokalu, o ile mamy spory dom, bo handel na tę większą skalę oznacza też pewnego rodzaju problemy powiązane choćby z miejscem na prowadzenie relacji w niezbyt dużym mieszkaniu.

Łatwość.

Ciuchy, które prezentujemy w tych naszych relacjach trzeba rzecz jasna pomierzyć, czyli sprawdzić długości rękawów i wiele innych istotnych wymiarów. Rzecz jasna wystarczy nam jedynie to zanotowanie w notatniku, bo sytuacja nie zmusza nas do tego, by tworzyć te dostatecznie ładne opisy ubrań. Istotnym jest i to, że o tych wymiarach tylko wspominamy w trakcie trwania konkretnej relacji, bo tak jest rzecz jasna wygodniej dla nas samych i jeśli ktoś nas zapyta jeszcze raz o jakąś odłożoną na bok bluzę, to ponownie sięgamy po takową i wymieniamy jej najważniejsze cechy, takie jak wymiary, typy kolorów i skład tkanin. Zazwyczaj powrót do konkretnej sztuki ciuchu się nam opłaca, bo osoba zainteresowana może być kimś znajomym, czyli kimś kto niemal na sto procent nabędzie daną bluzę lub kurtkę. znajomi tak zazwyczaj czynią, a w niektórych przypadkach proszą nawet o to odłożenie konkretnej sztuki towaru, choćby na ten początek przyszłego miesiąca, a osoba handlująca spełnia tę prośbę, jeśli znajoma lub znajomy to pierwszy potencjalny nabywca.

Inne ważne wzmianki.

Handel za pomocą relacji to też brak konieczności wynajmowania lokalu, ale jeśli staramy się o dofinansowanie na tego typu biznes to musimy się liczyć z tym, że na pierwszy rok działalności lokal będzie dla nas opcją niezbędną. Kluczowe znaczenie ma też i to, że towar atrakcyjny jest i też tym dość drogim, ale to nie problem dla osoby, która świetnie prezentuje się przed kamerą i co równie istotne ma te predyspozycje do rozmawiania w ciekawy sposób o ciuchach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here